O nas


Idea Projekt to partnerskie biuro projektowe z Gdańska, w którym wierzymy, że dobra architektura i wnętrza to most pomiędzy ludźmi, naturą i kulturą.

Biuro prowadzone przez dwóch właścicieli – Zuzannę Pikiel i Karola Pikiela, wraz ze zgranym i kompetentnym zespołem, realizuje prywatne projekty rezydencjonalne, komercyjne i publiczne. Lubimy wyzwania, nie boimy się nowych pomysłów – wszystkie projekty traktujemy indywidualnie, by w jak najlepszy sposób zrealizować potrzeby i marzenia klienta.

Zapraszamy do współpracy!

Zuzanna Pikiel


Właściciel, architekt wnętrz, absolwentka kierunku architektury wnętrz  na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Uważam, że wnętrze powinno być przede wszystkim bazą dla mieszkańca. To człowiek, jego pasje, przyzwyczajenia, ulubione przedmioty – nadają wnętrzu charakter. Dlatego staram się dopracować każdy szczegół projektu – od funkcjonalnych rozwiązań, do estetycznych detali wykończenia.

Karol Pikiel


Właściciel, uprawniony architekt, członek IARP, absolwent kierunku architektura i urbanistyka na Politechnice Gdańskiej.

Mistrz łapania wszystkich sznurków – prywatnie i zawodowo. Pasjonat najróżniejszych sportów, technologii i podróży.

Anna Bazan


Architekt, absolwentka kierunków architektury i gospodarki przestrzennej na Politechnice Gdańskiej.

Terminowość i dbałość o szczegóły są kluczowe w mojej pracy.
Wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych i dobierając odpowiednie rozwiązania techniczne można pogodzić najważniejsze aspekty projektowania – estetykę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.